obrazky/ee_logo_fb.pngobrazky/fialovy_plamen_fb.png
Slnko je dnes v znamení Ryby (živel:Voda)
hrubé črevo./obrazky/YingYang.gifpľúca
Dorastajúca Luna je dnes v znamení Baran (živel:Oheň)
Dorastajúca Luna je dnes v znamení Baran (živel:Oheň)
Merkúr (Rozum)Venuša (City)Mars (Sila)Jupiter (Plány)Saturn (Obmedzenia)Urán (Nápady)Neptún (Sny)Pluto (Zmeny)
Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)Škorpión (snaha dostať sa do hĺbky)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Ryby (intuícia, empatia, fantázia)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)
Tip: Nastav kurzor myši a počkajSpoznaj Sám Seba
 
 
 
 
http://toplist.sk/count.asp?id=1136761&logo=mc
./large/obrazky/hand_prev.gifpredchádzajúci článok      nasledujúci článok./large/obrazky/hand_next.gif
Mýty, Náboženstvá

Článok je zaradený do kategórií:
ČlánokKľúčové slováKomentáreSúvisiace články
A-   A+


Cirkev

Keby mohol kazdy clovek naviazat priamy vztah s Bohom prostrednictvom komunikacie s Duchom svatym, boli by "sprostredkovatelia" (a este k tomu plateni) zbytocni. Z toho mozeme vidiet ze je cely zvazok dovodov preco bude cirkev postupovat proti joge, magii a priamym zjaveniam

Nie vsetci, dokonca bohuzial len velmi malo tych, ktori hovoria o Bohu, s nim maju skutocne nieco spolocneho. Vzpomenme si na kriziacke vojny a inkviziciu, co boli zalezitosti institucionalizovaneho krestanstva. Co spolocneho ma s Bohom vojna a roznecovanie nenavisti proti islamskym narodom, co vrazdenie katarov a carodejnic? Prinajmensom cirkevi hodnostar, ktori boli za toto zodpovedni, neboli ziadni poslovia svetla ale agenti diabla. To samozrejme plati aj o vacsine inych nabozenstiev. "Ohnom a mecom" sa vynucovalo prijatie islamu v Europe a Prednej Azii.

Preco je tolko veriacich?

Ludia, ktori vezia pevne v dogmach, pretoze si od toho slubuju istotu vo viere a v zivote. Tito sa ale mozu velmi lahko stat obetami skutocne satanskej moci, ktora vyuziva tvrdohlave a egoisticke motivy "ovci" a predovsetkym ich uradne dosadench "pastierov" aby sirila zlo.

Informácie obsiahnuté v článku nemusia vždy zodpovedať názorom a presvedčeniam autora stránky.Pridané : 2006-07-09 16:12:20
Zdroj :
Sídlo :

Verzia pre tlač   Bookmark and Share   pošli na vybrali.sme.sk