obrazky/ee_logo_fb.pngobrazky/fialovy_plamen_fb.png
Slnko je dnes v znamení Váhy (živel:Vzduch)
tenké črevo./obrazky/YingYang.giftenké črevo
Ubúdajúca Luna je dnes v znamení Váhy (živel:Vzduch)
Ubúdajúca Luna je dnes v znamení Váhy (živel:Vzduch)
Merkúr (Rozum)Venuša (City)Mars (Sila)Jupiter (Plány)Saturn (Obmedzenia)Urán (Nápady)Neptún (Sny)Pluto (Zmeny)
Škorpión (snaha dostať sa do hĺbky)Váhy (krása, rovnováha, spravodlivosť)Panna (radosť z detailu, služba)Škorpión (snaha dostať sa do hĺbky)Strelec (hľadanie zmyslu)Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Ryby (intuícia, empatia, fantázia)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)
Tip: Nastav kurzor myši a počkajSpoznaj Sám Seba
 
 
 
 
http://toplist.sk/count.asp?id=1136761&logo=mc
./large/obrazky/hand_prev.gifpredchádzajúci článok      nasledujúci článok./large/obrazky/hand_next.gif
Mýty, Náboženstvá

Článok je zaradený do kategórií:
ČlánokKľúčové slováKomentáreSúvisiace články
A-   A+


Cirkev

Keby mohol kazdy clovek naviazat priamy vztah s Bohom prostrednictvom komunikacie s Duchom svatym, boli by "sprostredkovatelia" (a este k tomu plateni) zbytocni. Z toho mozeme vidiet ze je cely zvazok dovodov preco bude cirkev postupovat proti joge, magii a priamym zjaveniam

Nie vsetci, dokonca bohuzial len velmi malo tych, ktori hovoria o Bohu, s nim maju skutocne nieco spolocneho. Vzpomenme si na kriziacke vojny a inkviziciu, co boli zalezitosti institucionalizovaneho krestanstva. Co spolocneho ma s Bohom vojna a roznecovanie nenavisti proti islamskym narodom, co vrazdenie katarov a carodejnic? Prinajmensom cirkevi hodnostar, ktori boli za toto zodpovedni, neboli ziadni poslovia svetla ale agenti diabla. To samozrejme plati aj o vacsine inych nabozenstiev. "Ohnom a mecom" sa vynucovalo prijatie islamu v Europe a Prednej Azii.

Preco je tolko veriacich?

Ludia, ktori vezia pevne v dogmach, pretoze si od toho slubuju istotu vo viere a v zivote. Tito sa ale mozu velmi lahko stat obetami skutocne satanskej moci, ktora vyuziva tvrdohlave a egoisticke motivy "ovci" a predovsetkym ich uradne dosadench "pastierov" aby sirila zlo.

Informácie obsiahnuté v článku nemusia vždy zodpovedať názorom a presvedčeniam autora stránky.Pridané : 2006-07-09 16:12:20
Zdroj :
Sídlo :

Verzia pre tlač   Bookmark and Share   pošli na vybrali.sme.sk