obrazky/ee_logo_fb.pngobrazky/fialovy_plamen_fb.png
Slnko je dnes v znamení Váhy (živel:Vzduch)
tenké črevo./obrazky/YingYang.giftenké črevo
Ubúdajúca Luna je dnes v znamení Váhy (živel:Vzduch)
Ubúdajúca Luna je dnes v znamení Váhy (živel:Vzduch)
Merkúr (Rozum)Venuša (City)Mars (Sila)Jupiter (Plány)Saturn (Obmedzenia)Urán (Nápady)Neptún (Sny)Pluto (Zmeny)
Škorpión (snaha dostať sa do hĺbky)Váhy (krása, rovnováha, spravodlivosť)Panna (radosť z detailu, služba)Škorpión (snaha dostať sa do hĺbky)Strelec (hľadanie zmyslu)Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Ryby (intuícia, empatia, fantázia)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)
Tip: Nastav kurzor myši a počkajSpoznaj Sám Seba
 
 
 
 
http://toplist.sk/count.asp?id=1136761&logo=mc
./large/obrazky/hand_prev.gifpredchádzajúci článok      nasledujúci článok./large/obrazky/hand_next.gif
UFO, mimozemšťania

Článok je zaradený do kategórií:
ČlánokObrázkyKľúčové slováKomentáreSúvisiace články
A-   A+


Mimozemstania a UFO existuju, od nepameti dochadza k fyzickemu aj duchovnemu kontaktu medzi ludskou civilizaciou a mimozemskymi (ET) civilizaciami. Predpokladam, ze v blizkej dobe (nasa generacia, mozna uz sucasnost) dojde v slnecnej sustave ku globalnej cyklickej udalosti, ktora pravdepodobne sposobi zasadne zmeny v zivote ludstva a Zeme a pri ktorej budeme konfrontovani s mnohymi mimozemskymi civilizaciami a zmenami v nasom vedomi a teda aj na nasich telach. Odhadujem ze k verejnemu odhaleniu UFO a ku kontaktom by mohlo dojst uz coskoro, v blizkych rokoch, udalosti naberaju spad, v mnohych oblastich vedy a nabozenstva bolo uskutocnenych mnoho objavov smerujucich smerom k "ET" a tiez kontakty a pozorovania sa stavaju coraz castejsimi. Co mozme robit do tej doby my? Mozme sa pokusat vycistit svoj ludsky nastroj od hrubych vibracii a pokusit sa nadviazat telepaticky kontakt alebo kontakt s duchovnymi bytostami. V kazdom pripade sa mozeme slobodne rozhodovat a snazit sa spravat k sebe s laskou a rozumom a tak zmiernit svoj a nas spolocny udel.

Prosim Boha nech nam pri tomto nasom snazeni pozehna.
Ohm Shanti. 8-)

Informácie obsiahnuté v článku nemusia vždy zodpovedať názorom a presvedčeniam autora stránky.Pridané : 2006-05-01 17:05:31
Zdroj :
Sídlo :

Verzia pre tlač   Bookmark and Share   pošli na vybrali.sme.sk