obrazky/ee_logo_fb.pngobrazky/fialovy_plamen_fb.png
Slnko je dnes v znamení Ryby (živel:Voda)
hrubé črevo./obrazky/YingYang.gifpľúca
Dorastajúca Luna je dnes v znamení Baran (živel:Oheň)
Dorastajúca Luna je dnes v znamení Baran (živel:Oheň)
Merkúr (Rozum)Venuša (City)Mars (Sila)Jupiter (Plány)Saturn (Obmedzenia)Urán (Nápady)Neptún (Sny)Pluto (Zmeny)
Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)Škorpión (snaha dostať sa do hĺbky)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)Baran (schopnosť spontánneho nadšenia)Ryby (intuícia, empatia, fantázia)Kozoroh (zodpovednosť, dôslednosť)
Tip: Nastav kurzor myši a počkajSpoznaj Sám Seba
 
 
 
 
http://toplist.sk/count.asp?id=1136761&logo=mc
./large/obrazky/hand_prev.gifpredchádzajúci článok      nasledujúci článok./large/obrazky/hand_next.gif
UFO, mimozemšťania

Článok je zaradený do kategórií:
ČlánokObrázkyKľúčové slováKomentáreSúvisiace články
A-   A+


Mimozemstania a UFO existuju, od nepameti dochadza k fyzickemu aj duchovnemu kontaktu medzi ludskou civilizaciou a mimozemskymi (ET) civilizaciami. Predpokladam, ze v blizkej dobe (nasa generacia, mozna uz sucasnost) dojde v slnecnej sustave ku globalnej cyklickej udalosti, ktora pravdepodobne sposobi zasadne zmeny v zivote ludstva a Zeme a pri ktorej budeme konfrontovani s mnohymi mimozemskymi civilizaciami a zmenami v nasom vedomi a teda aj na nasich telach. Odhadujem ze k verejnemu odhaleniu UFO a ku kontaktom by mohlo dojst uz coskoro, v blizkych rokoch, udalosti naberaju spad, v mnohych oblastich vedy a nabozenstva bolo uskutocnenych mnoho objavov smerujucich smerom k "ET" a tiez kontakty a pozorovania sa stavaju coraz castejsimi. Co mozme robit do tej doby my? Mozme sa pokusat vycistit svoj ludsky nastroj od hrubych vibracii a pokusit sa nadviazat telepaticky kontakt alebo kontakt s duchovnymi bytostami. V kazdom pripade sa mozeme slobodne rozhodovat a snazit sa spravat k sebe s laskou a rozumom a tak zmiernit svoj a nas spolocny udel.

Prosim Boha nech nam pri tomto nasom snazeni pozehna.
Ohm Shanti. 8-)

Informácie obsiahnuté v článku nemusia vždy zodpovedať názorom a presvedčeniam autora stránky.Pridané : 2006-05-01 17:05:31
Zdroj :
Sídlo :

Verzia pre tlač   Bookmark and Share   pošli na vybrali.sme.sk